Egyesületünk táncosai

58442578 385833278929548 9219466747646574592 nEz a hétvége sem telt el verseny nélkül az egyesületünk életében, hisz táncosaink itthon és külföldön is parkettre léptek, ahol a következő eredményekkel tértek haza:
SZLOVÁKIA
Tamás Mizsér és Fülöp Zsuzsanna kettősünk a szlovákiai felnőtt latin ranglista versenyen a 37 párosból az elődöntőbe jutva a 15. helyen végzett.
Horváth András Máté és Sára Ujcz-Méri párosunk a junior latin ranglistán a 26 párból egészen a döntőbe táncolta magát, ahol az 5. helyezettek lettek.
Benedek Ivánczi és Emese Szvetnyik kettős első "C" osztályos versenyén 15 párból a döntőbe jutva a 4. helyezést, míg a 26 párost felvonultató junior latin ranglista versenyen a 15. helyezést érte el.
MAGYARORSZÁG - C&M Kupa - Tánciskolás verseny
Zölei Alexandra szóló kategóriában
Samba, Cha-cha, Rumba, Jive egytánc kategóriában mind a négy táncban elhozta az arany érmet, illetve haladó szóló latin kategóriában is első helyen végzett.
Molnár Ádám és Sass Kincső első versenyén induló friss gyermek kategóriás párosunk Cha-cha, Jive egytánc kategóriában arany érmet szerzett, rumbában bronzérmet, illetve kezdő gyermek latin kategóriában aranyérmes lett.
Ezúton is gratulálunk minden DEX-es párosnak! T&D
/GELLAI%20TAMÁS%20ÉS%20VOROBCHENKO%20DARYA
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: PROFI
GELLAI TAMÁS ÉS VOROBCHENKO DARYA
/DEÁK%20ANDRÁS%20ÉS%20ZÖLEI%20ALEXANDRA
KOROSZTÁLY: GYERMEK II. / KATEGÓRIA: "E" OSZTÁLY
DEÁK ANDRÁS ÉS ZÖLEI ALEXANDRA
/MOLNÁR%20ÁDÁM%20ÉS%20SASS%20KINCSŐ
KOROSZTÁLY: GYERMEK II. / KATEGÓRIA: "E" osztály
MOLNÁR ÁDÁM ÉS SASS KINCSŐ
/SEBŐK%20ROLAND%20ÉS%20SEBŐK%20NILLA%20(Infinity%20tse)
KOROSZTÁLY: JUNIOR I. / KATEGÓRIA: "E" OSZTÁLY
SEBŐK ROLAND ÉS SEBŐK NILLA (Infinity tse)
/IVÁNCZI%20BENEDEK%20ÉS%20SZVETNYIK%20EMESE
KOROSZTÁLY: JUNIOR II. / KATEGÓRIA: "C" OSZTÁLY
IVÁNCZI BENEDEK ÉS SZVETNYIK EMESE
/HORVÁTH%20ANDRÁS%20MÁTÉ%20ÉS%20ÚJCZ-MÉRI%20SÁRA
KOROSZTÁLY: JUNIOR II. / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
HORVÁTH ANDRÁS MÁTÉ ÉS ÚJCZ-MÉRI SÁRA
/NYILAS%20DÁNIEL%20ÉS%20SZABÓ%20KAROL
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
NYILAS DÁNIEL ÉS SZABÓ KAROL
/LÓCZI%20GERGŐ%20(Napfény%20TSE)%20ÉS%20FILIP%20FRUZSINA
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
LÓCZI GERGŐ (Napfény TSE) ÉS FILIP FRUZSINA
/TÓTH%20GYÖRGY%20ÉS%20TÓTH%20HORVÁTH%20GYÖNGYI
KOROSZTÁLY: SENIOR I. / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
TÓTH GYÖRGY ÉS TÓTH HORVÁTH GYÖNGYI
/NOÉ%20DOMINIK%20ÉS%20SZALAI%20VIRÁG
KOROSZTÁLY: IFJÚSÁGI / KATEGÓRIA: "E" OSZTÁLY
NOÉ DOMINIK ÉS SZALAI VIRÁG
/BÁNÁTI%20MARCELL%20ÉS%20JÓZSA%20JANKA%20(Ritmo%20TSE)
KOROSZTÁLY: IFJÚSÁGI / KATEGÓRIA: "A" OSZTÁLY
BÁNÁTI MARCELL ÉS JÓZSA JANKA (Ritmo TSE)
/MIZSER%20TAMÁS%20ÉS%20FÜLÖP%20ZSUZSANNA%20(Oktogon%20TSE)
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: "A" OSZTÁLY
MIZSER TAMÁS ÉS FÜLÖP ZSUZSANNA (Oktogon TSE)