Egyesületünk táncosai

robibertaEzen a hétvégén három helyszínen is parkettre léptek táncosaink. Elsőként a szombati napon Szlovákiában, Kassán megrendezésre kerülő táncversenyen „B” felnőtt latin kategóriában Ignácz Róbert és Pauer Berta kettősünk a 9. helyen végzett hosszú kihagyás után. A fél éves kényszerpihenő után jól szerepeltek, s hajszállal maradtak csak le a döntőről. Vasárnap két helyen is képviseltette magát egyesületünk, az első helyszín Pécs volt, ahol Iváánczi Benedekdanikarol és Szvetnyik Emese párosunk „D” junior II. latin és „D” ifjúsági latin kategóriában is az ezüstérmet szerezte meg, míg Nyilas Dániel és Szabó Karol újonnan összeállt kettősünk „C” ifjúsági latin kategóriában az ezüstérmet és „C” felnőtt latin kategóriában a bronzérmet hozta el. Ignácz – Pauer kettős kihasználva a hétvége minden percét itt is rajthoz állt és egy bronzéremmel tért haza. A harmadik helyszín egy tánciskolás verseny volt Budapesten a Jókai klubban, ahol Zölei Alexa szoló lány kategóriában a második helyen végzett. Eredményes hétvégén vagyunk túl, majd mind dobogós helyezéssel, amelyhez gratulálunk táncosainknak! Csak így tovább Hajrá DEX!macoemese

/GELLAI%20TAMÁS%20ÉS%20VOROBCHENKO%20DARYA
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: PROFI
GELLAI TAMÁS ÉS VOROBCHENKO DARYA
/DEÁK%20ANDRÁS%20ÉS%20ZÖLEI%20ALEXANDRA
KOROSZTÁLY: GYERMEK II. / KATEGÓRIA: "E" OSZTÁLY
DEÁK ANDRÁS ÉS ZÖLEI ALEXANDRA
/MOLNÁR%20ÁDÁM%20ÉS%20SASS%20KINCSŐ
KOROSZTÁLY: GYERMEK II. / KATEGÓRIA: "E" osztály
MOLNÁR ÁDÁM ÉS SASS KINCSŐ
/SEBŐK%20ROLAND%20ÉS%20SEBŐK%20NILLA%20(Infinity%20tse)
KOROSZTÁLY: JUNIOR I. / KATEGÓRIA: "E" OSZTÁLY
SEBŐK ROLAND ÉS SEBŐK NILLA (Infinity tse)
/IVÁNCZI%20BENEDEK%20ÉS%20SZVETNYIK%20EMESE
KOROSZTÁLY: JUNIOR II. / KATEGÓRIA: "C" OSZTÁLY
IVÁNCZI BENEDEK ÉS SZVETNYIK EMESE
/HORVÁTH%20ANDRÁS%20MÁTÉ%20ÉS%20ÚJCZ-MÉRI%20SÁRA
KOROSZTÁLY: JUNIOR II. / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
HORVÁTH ANDRÁS MÁTÉ ÉS ÚJCZ-MÉRI SÁRA
/NYILAS%20DÁNIEL%20ÉS%20SZABÓ%20KAROL
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
NYILAS DÁNIEL ÉS SZABÓ KAROL
/LÓCZI%20GERGŐ%20(Napfény%20TSE)%20ÉS%20FILIP%20FRUZSINA
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
LÓCZI GERGŐ (Napfény TSE) ÉS FILIP FRUZSINA
/TÓTH%20GYÖRGY%20ÉS%20TÓTH%20HORVÁTH%20GYÖNGYI
KOROSZTÁLY: SENIOR I. / KATEGÓRIA: "B" OSZTÁLY
TÓTH GYÖRGY ÉS TÓTH HORVÁTH GYÖNGYI
/NOÉ%20DOMINIK%20ÉS%20SZALAI%20VIRÁG
KOROSZTÁLY: IFJÚSÁGI / KATEGÓRIA: "E" OSZTÁLY
NOÉ DOMINIK ÉS SZALAI VIRÁG
/BÁNÁTI%20MARCELL%20ÉS%20JÓZSA%20JANKA%20(Ritmo%20TSE)
KOROSZTÁLY: IFJÚSÁGI / KATEGÓRIA: "A" OSZTÁLY
BÁNÁTI MARCELL ÉS JÓZSA JANKA (Ritmo TSE)
/MIZSER%20TAMÁS%20ÉS%20FÜLÖP%20ZSUZSANNA%20(Oktogon%20TSE)
KOROSZTÁLY: FELNŐTT / KATEGÓRIA: "A" OSZTÁLY
MIZSER TAMÁS ÉS FÜLÖP ZSUZSANNA (Oktogon TSE)